FACEBOOK/KONTAKT : Image and video hosting by TinyPic Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Douglas
Blog > Komentarze do wpisu

FRYZURY TAYLOR SWIFT

(na stronie głównej bloga, pod blipem znajduje się wyszukiwarka:)

Wnioskuję z Waszych maili, że podobały Wam się wpisy o fryzurach Madonny, J.Lo, Brendy Song i tak dalej.Gro moich czytelniczek stanowią młode osóbki, dlatego przygotowałam wpis na temat fryzur Taylor Swift.

To, czym Taylor zjednała sobie fanów, to niewątpliwie głos. Idzie on w parze z anielskim wyglądem - drobne blond loczki i niebieskie oczy.  Bardzo dużo zdjęc artystyki wykonano na słońcu, co dodatkowo pogłębia nieskazitelny wizerunek młodej celebrytki.

Talor nie stroni także od opasek - ten niepozorny detal potrafi odmienic cały wygląd.W opasce i nieco ciemniejszym makijażu look taylor jest poważniejszy i bardziej oficjalny.

Delikatna uroda gwiazdki sprawia, że nawet nosząc sukienkę z bardzo głębokim dekoltem, prezentuje się czysto i niewinnie. Na oficjalne gale artyskta wybiera swobodne, nie przekombinowane fryzury Blond loczki są wystarczającą ozdobą.

Taylor Swift bez makijażu prezentuje się zaskakująco dobrze. Młoda cera potrafi sama się wybronic.

Czasami trzeba delikatnie odmienic wygląd - wtedy gwiazdka upina włosy. Jak wygladają koczki i upięcia w wydaniu Taylor? Równie delikatnie i elegancko.


A gdy wszystko się znudzi, zostaje jeszcze prostownica. Taylor Swift w prostych włosach wygląda... anielsko. Wyprostowane włosy Swift nie odmieniły drastycznie jej wizerunku. Wciąż jest świeży, dziewczęcy, cukierkowy.

 

I na koniec mały bonus - Taylor Swift  z grzywką

Dopiero ta fryzura sprawia, że gwiazdka wygląda na swój wiek. A ma... 20 lat!

Jak na idolkę nastolatek, Taylor jest wyjątkowym zjawiskiem. Nie bierze udziału w skandalach, nie nakłada grubej warstwy makijażu, jak jej młodsze koleżanki po fachu, np. Miley Cyrus. Taylor jest jedną z tych gwiazdek, które spodobają się matce każdej nastolatki - jest młoda, świeża, naturalna i nieskazitelna.

Czy podzieli los zapomnianej już JoJo?


niedziela, 07 lutego 2010, stylistka2009
,

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2010/02/07 13:10:50
o, JoJo dawno o niej nic nie slychac ;)
-
2010/02/07 14:29:57
Bardzo ładne te fryzury jak i cała strona:)
-
Gość: FAN, *.adsl.inetia.pl
2014/06/06 10:09:08
Jest piękna i ma boskie włosy,żałuję tylko ,że je obcięła (choć i tak urody jej nie ubyło),ale mnie w tych loczkach podobała się na Maxa.
-
Gość: FAN, *.adsl.inetia.pl
2014/06/06 10:10:09
Jest piękna i ma boskie włosy,żałuję tylko ,że je obcięła (choć i tak urody jej nie ubyło),ale mnie w tych loczkach podobała się na Maxa.
-
Gość: FAN, *.adsl.inetia.pl
2014/06/06 10:11:43
W każdej fryzurze wygląda pięknie ,ale w tych długich loczkach wyglądała wręcz nieziemsko jest boska.