FACEBOOK/KONTAKT : Image and video hosting by TinyPic Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Douglas
Blog > Komentarze do wpisu

FRYZURY GWIAZD : MILEY CYRUS

Wpis dodaję na wyraźne prośby czytelniczek. Dzisiaj po krótce omówię fryzury młodej gwiazdki - Miley Cyrus. Pomijając całą resztę - w kwestii fryzur może byc wzorem do naśladowania dla nastolatek - zazwyczaj wybiera luźne, niezobowiązujące uczesania, kiedy trzeba - potrafi wygladac elegancko.... zobaczie sami!

Miley w upiętych włosach, typowe mesyy updo, czy jak kto woli - kokowy nieład. Fryzura do chodzenia po domu, wygodna. Fryzura jest w porządku, ale gwiazdka lepiej wygląda  w innych uczesaniach

Pomijając koszulę, która jest modowym  faux pas, Miley wygląda całkiem nieźle. Długie loki niesfornie rozwiane, luz, wygoda - ot, dziewczyna z sąsiedztwa.

Tego proponuję nie naśladowac - Miley Cyrus w prostych włosach, które zostały uprzednio pofarbowane na ciemniejszy kolor wyglada po prostu kiepsko. Całośc psuje karykturalny wręcz makijaż, dopasowany do cieplejszego koloru włosów.

 

Włosy ok, sukienka nie. Dla dziewczyn o małym biuście odpada, kreacja nie ma na cyzm się trzymac. Gwiazdka wygląda, jakby ściskała ją ramionami aby nie spadła. W kwestii uczesania - jest świetnie, włosy rozjasnione blond pasmami nabrały lekkości, fryzura jest lekko zaokraglona, dzięki czmeu powiela kształt głowy i eksponuje oczy gwiazdy. Jestem na tak!

Lekko niedbały koński ogon wygląda zaskakująco dobrze. Dziwie się, czemu Miley nie czesze się częściej w ten sposób. Wygodnie, a przy tym bardzo ładnie - rysy twarzy zostały uwypuklone, kitka działa zazwyczaj jak mały lifting twarzy :)

 

 

Muszę przyznac, że w podobnych upięciach gwiazda prezentuje się świetnie. Uczesanie dopasowane jest do rangi imprezy, włosy wyglądają ładnie i zdyscyplinowanie.

Panna Cyrus znów powieliła błąd z sukienką (i znowu ją przytrzymuje), fryzura jest elegancka, ale wyszło średnio. Przedziałek po środku głowy, pociągnięty jedynie do połowy wygląda trochę nijak.

A tutaj niczym Liv Tyler - elegancko, ale ciemniejszy kolor mocno postarzył gwiazdkę .

Grzywka to nieporozumienia. Przytłoczyła delikatną twarz piosenkarki. Większym błędem jest jednak sposób, w jaki Miley postanowiła ją zapuszczac. Miało byc na luzie, a wygląda jak kloszard.

Co sądzicie o fryzurach Miley?

 

niedziela, 06 czerwca 2010, stylistka2009
Tagi: fryzury
,
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: irismoon, 82.160.255.*
2010/06/06 13:23:20
a'la Liv - ślicznie! pierwszy raz zobaczyłam w niej młodą kobietę, nie papuśną Hannę Monatnę ;)
-
2010/06/06 15:31:49
też tak uważam :)