FACEBOOK/KONTAKT : Image and video hosting by TinyPic Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Douglas
Blog > Komentarze do wpisu

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW - KTÓRĄ METODĘ WYBRAĆ?

fot: Audrey Hebpurn

Długie włosy są silnym wabikiem erotycznym i atrybutem kobiecości. Wciąż funkcjonuje stereotyp, że długowłose dziewczyny są delikatne i romantyczne a ich krótkowłose koleżanki to śmiałe, przebojowe i bezwzględne kobiety.

Gusta i preferencje są różne, ale w XXI wieku przeskakiwanie z włosów długich na krótkie i odwrotnie przestało być jakimkolwiek problemem.

Do wyboru mamy całą masę metod przedłużania kosmyków - możemy przedłużyć włosy na długi czas, albo odpinać i przypinać kiedy tylko mamy na to ochotę.

Wiele z Was może mieć mieszane uczucia związane z przedłużaniem - kto bowiem nie widział brzydko odznaczających się sztucznych włosów u przypadkowej kobiety?

Dlatego z całego serca chciałabym polecić włosy naturalne.

Syntetyczne pasma może i błyszczące, ale jednak sztuczne i nie wyglądają tak dobrze, jak te, stworzone przez naturę. Są też mniej przyjemne w dotyku. No chyba, że chcecie wyglądać jak Britney Spears ;))

Metoda clip on


ZASTOSOWANIE: ZEGNIJ KLIPS, ŻEBY GO OTWORZYĆ I ZAMKNĄĆ. PRZYPNIJ KLIPS DO SWOICH WŁOSÓW JAK NAJBLIŻEJ SKÓRY GŁOWY. MOŻESZ LEKKO POTAPIROWAĆ WŁOSY, ŻEBY KLIPS BYŁ LEPIEJ PRZYPIĘTY.

 

Zestaw włosów clip on składa się z 7 części. Rozpocznij przedłużanie włosów od karku w górę. Na pierwsze i drugie pasmo swoich włosów przyczep po jednym pasemku przedłużanych włosów z 2 klipsami. Na dwa kolejne przypnij po jednym pasemku z 3 klipsami. Na najszersze pasmo swoich włosów doczep pasmo z 4 klipsami. Po bokach głowy przypnij po jednym pasemku z 1 klipsem. Przedłużanie włosów clip on w pełni zależy od Ciebie, od Twojego kształtu głowy lub od fryzury, jaką chcesz uzyskać. To jest bardzo proste i może być zrobione zaledwie w kilka minut.

 

Włosy naturalne clip on - wybierz kolor>

Przedłużanie włosów na keratynie

 

ZASTOSOWANIE: Rozpocznij przedłużanie włosów od karku w górę. Oddziel pasmo swoich włosów. Przyłóż i przypnij do pasma włosów na głowie ochronną przekładkę/-ki i przeciągnij pasemka swoich włosów przez poszczególne otwory. Pod swoim pasemkiem włosów umieść jedno pasemko włosów do przedłużenia, jednocześnie owijając je wokół swoich włosów. Podgrzej, przytrzymując zgrzewarkę przez około 3 sekundy, aż keratynowa osłonka rozpuści się. Zakończ poprzez mocne zacickanie zgrzewarką i dopasuj keratynową osłonkę palcami. Ważne jest, żeby włosy do przedłużania były przymocowane do Twoich włosów a nie wokół nich.

Włosy naturalne na keratynie - wybierz kolor>

 

Przedłużanie na silikon

 

ZASTOSOWANIE: Rozpocznij przedłużanie włosów od karku w górę. Oddziel pasmo swoich włosów. Utnij 3-10 cm kawałek włosów na taśmie. Przylep silikonową taśmę. Rozprowadź równomiernie niewielką ilość kleju - liquid gold. Następnie wydziel takiej samej długości podłużne pasemko swoich włosów i przytwierdź jak na zdjęciu. Włosy na taśmie - taśma silikonowa - klej - Twoje włosy - klej - taśma silikonowa - włosy na taśmie. Taśmę silikonową przytwierdzisz jeszcze lepiej, jeśli użyjesz prostownicy do włosów nastawionej na najniższą temperaturę. Taśma i silikon są wrażliwe na działanie tłustych produktów i odżywek. Jeśli chcesz ponownie użyć włosów na taśmie, przeczyść silikon alkoholem, a następnie ponownie przyklej do włosów.

 

PRZY ZAKUPIE TEGO PRODUKTU POLECAMY START UP - PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW NA SILIKON>

 

Możesz usunąć przedłużone włosy za pomocą środka do usuwania keratynowego wosku lub środka do usuwania kleju - liquid gold albo łącząc te środki.

 

Włosy naturalne na silikon - wybierz kolor>


Przedłużanie metodą na mikroringi


 

 

Przedłużanie i zagęszczanie włosów na mikroringi>

 

ZASTOSOWANIE: Rozpocznij przedłużanie włosów od karku w górę. Wydziel pojedyńcze pasmo swoich włosów. Nałóż mikroring na haczyk. Przełóż włosy przez oczko haczyka i zatrzaśnij. Zsuń mikroring z haczyka na włosy. Wsuń w mikroring włosy do przedłużania i przytwierdź szczypcami. Aby otworzyć mikroring, należy nacisnąć szczypcami na zagięciach mikroringu.

 

PRZY ZAKUPIE TEGO PRODUKTU POLECAMY START UP - ZESTAW DO PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW NA MIKRORINGI.

 

Włosy naturalne na mikroringi - wybierz kolor>

 

 

Istnieje też kilka innych metod przedłużania włosów, np. na klej czy popularne na allegro "kitki" do wczepiania pod gumkę.

Naszym zdaniem dla początkujących najlepsza jest metoda clip on. Pasma przyczepiamy i odczepiamy wtedy, kiedy mamy na to ochotę.

Oprócz tergo jest też szereg innych zalet - włosy można obcinać, cieniować, kręcić, prostować, karbować i czesać tak, jak swoje własne.


Wszystkie zdjęcia i opisy pochodzą ze strony marki Rapunzel of Sweden. Więcej na temat przedłużania przeczytacie tutaj : http://www.rapunzelofsweden.pl/1/pl/krok-po-kroku/krok-po-kroku.php

 

Jest kilka takich rzeczy w życiu każdej kobiety, które potrafią odmienić jej życie. Dla Kopciuszka była to para ślicznych pantofelków, dla Roszpunki - długie, mocne włosy :) Jeśli chcesz poczuć się jak księżniczka, albo nie możesz się doczekać, aż urosną Twoje naturalne włosy, może warto wypróbować włosy doczepiane? :)

 

Chcielibyśmy w tym miejscu zapowiedzieć kolejną akcję testowania produktów związanych z włosami. Kto bacznie śledzi tego bloga, na pewno pamięta testowanie produktów Remingtona. Nasza blogowa ekipa starała się być maksymalnie rzetelna i uczciwa, tak też będzie w tym przypadku - dzięki uprzejmości firmy Rapunzel of Sweden, jedna z dziewczyn z naszej blogowej ekipy przetestuje te włosy.


Jak poprzednio - wymęczymy jena wszystkie sposoby - udokumentujemy na zdjęciach mycie, kręcenie, prostowanie, pokażemy, czy kolor "na żywo" różni się od tego ze strony i ocenimy wszystkie możliwe cechy włosów - od tego jakie są w dotyku, po ich wagę, zapach, łatwość montażu i demontażu. Wszystko to już niebawem, specjalnie dla Was :)) Spodziewajcie się tez kodu uprawniającego Was do rabatu! :)

poniedziałek, 25 października 2010, stylistka2009
,

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: zo, *.adsl.inetia.pl
2010/12/11 20:55:13
Te opisy są świetne, blog też - bardzo przydatny i często go przeglądam, chciałam tylko napisać ze ostatnio trafiłam na jeszcze jedną metode - warkoczykową ;)
-
2010/12/12 14:43:57
rzeczywiście, taka metoda też istnieje :)